U ponedjeljak 3. svibnja počinjemo s radom

od admin

Poštovani roditelji,

u ponedjeljak 3.5.2021. započinjemo pedagošku godinu i proces prilagodbe vašeg djeteta u vrtić.Za ulazak u vrtić pričekajte pred ulazom dok odgojiteljica dođe po vas. Prema higijensko epidemiološkim preporukama na prilagodbu dolazi isključivo jedan roditelj u pratnji djetetu koje kreće u vrtić. Roditelj je obvezan nositi masku, proći kroz dezbarijeru i dezinficirati ruke prilikom ulaska u vrtić. Temperaturu mjerite sebi i djeci kod kuće te ju upisujete u bilježnicu i stavljate svoj potpis radi točnosti podataka. Izrazito je važno poštovati zakazano vrijeme dolaska te obavezno donijeti papuče za sebe i dijete i ostalu dokumentaciju koju smo prethodno iskomunicirali na inicijalnim razgovorima.

Veselimo se početnom susretu i suradnji!

Privremena ravnateljica:

Marija Beljo, mag.praesc.educ.

You may also like

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s time slažete, ali ako želite možete se odjaviti. Prihvaćam Saznaj više