OBAVIJEST O POČETKU ODRŽAVANJA KRAĆEG  PROGRAMA PREDŠKOLE – vanjski polaznici

od admin

Kraći program vanjske predškole počinje u ponedjeljak, 03.10.2022. godine. Održavati će se ponedjeljkom i srijedom od 16:30 sati, u prostorijama Dječjeg vrtića Crvenkapica Farkaševac. Voditeljica kraćeg programa vanjske predškole je Jelena Sambolić, VŠS odgojitelj. Za sve dodatne informacije možete se javiti na broj Vrtića: 01/2820-971 ili osobno voditeljici predškole.

Želimo Vam uspješnu predstojeću pedagošku godinu te se nadamo uspješnoj i kvalitetnoj međusobnoj suradnji.

Srdačno,

                                                               Ravnateljica i odgojno obrazovni radnici

You may also like

Leave a Comment

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s time slažete, ali ako želite možete se odjaviti. Prihvaćam Saznaj više