Obilježili smo Tjedan zdravlja i oralne higijene

od admin

Naši vrtićanci su povodom obilježavanja tjedna oralne higijene posjetili zubara u Domu zdravlja Općine Farkaševac. 

Također je organiziran i pregled vida djece u suradnji s dr. Cvrtilom iz Velike Gorice u sklopu “Nacionalnog preventivnog programa ranog otkrivanja slabovidnosti kod djece”. Cilj ovog programa je smanjiti prevalenciju slabovidnosti na manje od 1% otkrivanjem bolesti u ranoj dječjoj dobi kako bi se pravovremeno započelo liječenje te nastupilo izliječenje što u konačnici dovodi do poboljšanja kvaltete života pojedinca i zajednice.

You may also like

Leave a Comment

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s time slažete, ali ako želite možete se odjaviti. Prihvaćam Saznaj više