Završna priredba za predškolce u Dječjem vrtiću Crvenkapica

od admin

Dragi roditelji i prijatelji,

dana 28. svibnja 2024. godine, u prostorijama našeg vrtića, održana je završna priredbe za naše predškolce. Bilo je to nezaboravno vrijeme ispunjeno pjesmom, plesom i osmjesima, kojim smo obilježili završetak još jedne uspješne godine.

Zahvala Roditeljima

Iskreno se zahvaljujemo svim roditeljima na suradnji, podršci i povjerenju koje ste nam pružili tijekom ove godine. Vaša podrška bila je ključna za uspjeh naših aktivnosti i programe koje smo provodili.

Želje za Budućnost

Djeco, želimo vam puno uspjeha u vašim školskim klupama! Vjerujemo da ćete sa sobom ponijeti lijepe uspomene iz našeg vrtića i da ćete nastaviti rasti, učiti i razvijati se. Vaš trud, rad i veselje tijekom boravka u vrtiću uvijek će nam ostati u lijepom sjećanju.

Još jednom, hvala svima što ste bili dio naše vrtićke obitelji i što ste s nama podijelili ove posebne trenutke.

Srdačno, Vaš Dječji vrtić Crvenkapica Farkaševac!

You may also like

Leave a Comment

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s time slažete, ali ako želite možete se odjaviti. Prihvaćam Saznaj više