Zahvala svim sudionicima roditeljskog sastanka održanog 9. svibnja

od admin

Zahvaljujem se svim sudionicima roditeljskog sastanka ( roditeljima, odgojiteljima te pedagoginji) održanog dana 09.05.2023. godine, u 17:30 sati, u prostorijama DV Crvenkapica Farkaševac, a osobito našim gošćama Heleni Martinčević, mag.rehab.educ. i Maji Krušćić, magistra logopedije, koje su nas uvele u temu „Razvojne faze djece rane i predškolske dobi.“ Kroz sastanak interaktivnog tipa i prezentaciju te mnoštvo praktičnih savjeta i primjera iz prakse zadovoljstvo nam je bilo slušati Vas te se stoga Veselimo i nadamo daljnjoj suradnji!

S poštovanjem,

                                                                                           RAVNATELJICA:

                                                                                                          SLAĐANA KUZMA

You may also like

Leave a Comment

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s time slažete, ali ako želite možete se odjaviti. Prihvaćam Saznaj više